Odzyskanie należności od dłużnika, do którego straciło się już cierpliwo"/>

Pielęgnujemy Twoją firmę
by wykiełkowała na lidera rynku!

Axo Commercial Finance s.r.o.


Spółdzielcza 165

43-392 Międzyrzecze Górne

Numer telefonu: +48 33 472 80 47

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Windykacja należności Tychy


Krótki opis firmy Windykacja należności Tychy

Odzyskanie należności od dłużnika, do którego straciło się już cierpliwość i zaufanie, jest zwyczajnie trudne. Wielu przedsiębiorców nie ma ani czasu, ani ochoty na kolejne przypomnienia względem podmiotu, który po prostu zalega z płatnościami. Pora na bardziej zdecydowane działania. Pomóc może sąd, a jego decyzja wszczyna postępowanie komornicze wraz z egzekucją majątku.

Już na tym etapie warto się zastanowić, czy nie lepiej wesprzeć się pomocą doświadczonej kancelarii. Na przykład windykacja należności w Tychach jest specjalnością firmy faktoringowo-windykacyjnej axofaktoring.pl. W jej ofercie znajdują się też inne usługi: wykup wierzytelności, oddłużanie, pożyczki, faktoring, wywiadownia czy inkaso należności. Można zwrócić się nie tylko po pomoc prawną, ale również doradztwo w zakresie likwidacji długów.

Postępowanie odzyskania należności powinno zacząć się od próby polubownego załatwienia sprawy. Jeśli mediacje nie przynoszą skutku, należy udać się do sądu. Na szczęście z każdej sytuacji jest jakieś wyjście, co potwierdza skuteczność specjalistycznych kancelarii.

Inne firmy niedaleko

Pasieka JuRajska


Kosztowska 55, Mysłowice

Zobacz >

Netpaka.eu


Powstańców Śląskich 54, Lubliniec

Zobacz >