Tradycja wspólnego celebrowania posiłk"/>

Pielęgnujemy Twoją firmę
by wykiełkowała na lidera rynku!

ManufakturaChodzieska.pl


Os. Cechowe 27

64-‑ Budzyń k. Chodzieży

Numer telefonu: 538 810 182

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Chodzież serwis obiadowy


Krótki opis firmy Chodzież serwis obiadowy

Tradycja wspólnego celebrowania posiłków jest bardzo silnie zakorzeniona w polskiej kulturze. Nie tylko przy okazji świąt spotykamy się przy stołach, aby cieszyć się śniadaniem, obiadem, podwieczorkiem czy kolacją. Za tą tradycją idzie konieczność odpowiedniego wyposażenia domu – po prostu warto posiadać spójne, estetyczne naczynia pozwalające zorganizować małe przyjęcie, nawet bez specjalnej okazji.

W efekcie wielu lat produkcji na najwyższym poziomie niektóre miasta jednoznacznie kojarzą się z porcelaną i ceramiką stołową. Jednym z nich jest Chodzież, a serwis obiadowy oferowany w sklepie internetowym manufakturachodzieska.pl stanowi najlepszy dowód na wysoką klasę wyrobów 100% made in Poland.

Serwisy Roman, Alicja, Miko, Ola czy Kamil pasują do poszczególnych stylów domu, a zakup wybranego zestawu dla 2, 4, 6, 8, 10 czy 12 osób gwarantuje praktyczne wykorzystanie przy niejednym obiedzie. Polskie, ceramiczne talerze, salaterki, półmiski z niezależnej manufaktury to naczynia, które są prawdziwą wizytówką domu.

Inne firmy niedaleko

Duda-Cars S.A.


Ptasia 4, Poznań

Zobacz >